یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه در بندرعباس برگزارمی شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه سال جاری با حضور ناشرانی از سراسر کشور، در بندرعباس برگزارمی شود.

01

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین حسین مرشدی در این خصوص عنوان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان یک ظرفیت گسترده فرهنگی برای این استان است که طی سالیان اخیر با برنامه ریزی مناسب در این استان برگزارشده است.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از ۲۶ بهمن ماه تا ۳ اسفندماه سال جاری در بندرعباس برگزارمی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: در جلسات کارشناسی که با حضور صاحب نظران این عرصه برگزارشده، آسیب ها و مشکلات دوره های پیشین نمایشگاه کتاب استان احصا و برای رفع آن راهکارهای مناسب در نظر گرفته شده تا این دوره از نمایشگاه به بهترین شکل ممکن برگزارشود.

حجت الاسلام و المسلمین مرشدی خاطر نشان کرد: تلاش کرده ایم تا در یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهترین و تازه ترین کتاب های منتشر شده در کشور عرضه شود تا مردم و اهالی فرهنگ استان بتوانند در این فرصت استفاده و بهره لازم را از نمایشگاه داشته باشند.

وی یادآور شد: در این نمایشگاه بهترین ناشران سراسر کشور حضور خواهند داشت و تازه های حوزه چاپ و نشر را عرضه می کنند.

وی برگزاری نمایشگاه کتاب را در ترویج فرهنگ مطالعه بسیار موثر دانست و بیان داشت: برگزاری این نمایشگاه شرایط مناسبی را برای دسترسی مطلوب مردم به کتاب های مختلف با قیمت مناسب فراهم می کند که این امر تاثیر بسیاری در گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی در استان هرمزگان خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اضافه کرد: خوشبختانه مردم استان هرمزگان در سالیان گذشته استقبال خوبی از نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان داشته اند که این امر بیانگر علاقه مردم هرمزگان به کتاب و مطالعه است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

عقیل کاظمی - زینب عباسی‌نسب - احمد سالاری