برپایی نمایشگاه کتاب در بندرعباس

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برپایی نمایشگاه کتاب در بندرعباس خبر داد.

کتاب بستک

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، محمدمهدی حسام پور با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در بندرعباس عنوان کرد: این نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در بندرعباس برپا شده و تا ۳۰آبان ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه حدود سه هزار عنوان کتاب و بالغ بر ۲۰هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف دینی و مذهبی،تاریخ، روانشناسی، ادبیات، داستان، کودک و نوجوان و… عرضه شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: این نمایشگاه کتاب توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با همکاری انتشارات فرهنگ جامع تهران در محل پارک دولت بندرعباس برپا شده و کتاب هایی از بیش از ۱۲۰ناشر در این نمایشگاه موجود است.

حسام پور خاطر نشان کرد: با توجه به همزمانی ایام برگزاری این نمایشگاه با ماه محرم، کتاب هایی با موضوع قیام امام حسین(ع) و عاشورا به صورت ویژه در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

وی در ادامه گفت: با توجه به همزمانی هفته پایانی برگزاری این نمایشگاه با هفته کتاب و کتابخوانی انتظار می رود مردم استقبال خوبی از این نمایشگاه کتاب داشته باشند و تمامی کتاب های این نمایشگاه با تخفیف ۲۰ الی ۵۰ درصدی به فروش می رسد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزاری چنین نمایشگاههایی را برای ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی بسیار مفید خواند و عنوان کرد: برپایی چنین نمایشگاه هایی در استان موجب تشویق هر چه بیشتر مردم به سوی مطالعه مفید کتاب می شود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

عقیل کاظمی - زینب عباسی‌نسب - احمد سالاری